Shopping Cart

Vahesumma: 39.95 

Vaata ostukorviMaksma

Phone Email Cart1
100% Armega Solaris Motokrossi prillid

125.00 

125.00 

100% Armega Solaris Motokrossi prillid

125.00 

Kogege definitsiooni ja peenust, mida pole kunagi varem vaadatud läbi krossiprillide. Lisage sellele patenteeritud HiPER kontrasti suurendav klaasitehnoloogia ja tunnete maastiku sügavust, kui te sellest möödute.

See esmaklassiline tehnoloogia on purunemiskindlaks klaasis, millel on täiustatud vaateväli ja löögikaitse. 6-punktiline kinnituste integratsioon kindlustab klaasi  ja töötab koos kiirvahetussüsteemiga, mis võimaldab mõne lihtsa klõpsuga prilliklaase vahetada.

100% Armega Solaris Motokrossi prillide raam sisaldab järgmise põlvkonna higihaldussüsteemi, mis kogub higi teie sõidu intensiivistudes ja sunnib selle klaasist eemale ja prillidest välja raami integreeritud kanali kaudu. Raami õhu sisselaskeavad suurendavad õhuvoolu, et tagada uduvaba nägemine.

Motokrossi prillid, mis vastavad 100% teie ootustele.

100% Ultra HD klaasid on aastakümnete pikkuse kire, disaini, käsitöö ja uurimistöö tulemus. Laiaulatusliku arenduse ja testimise käigus on 100% välja töötanud kategooriat määratleva tehnoloogia, mis toob motokrossi ületamatu optilise selguse. Maailma parimate võidusõitjate valitud klaasid on Ultra HD integreeritud purunemis- ja löögikindla polükarbonaatmaterjaliga, mis on vormitud spetsiaalselt optiliste moonutusteta. Tulemuseks on prilliklaas, mis on loodud suurendama kaitset, säilitades samal ajal kõige selgema ja täpseima nägemise rajal. HiPER Lens on 100% patenteeritud kõrglahutusega klaasitehnoloogia, mis suurendab kontrasti, värve ja detaile, nii et te ei jää millestki ilma.

Teravam kontrast, filtrikiired, mis suurendavad detailsust ja definitsiooni, et sügavust paremini tajuda
Parem nägemine, teravdab ümbrust, näeb rohkem seda, mis on oluline
Tippvärviteadlikkus, värv ärkab ellu, et saavutada parim nägemine ja taju

  • Ergonoomilised motokrossi prillid, mis püsivad kindlalt peas
  • Hiper lens tehnoloogia tagab parima teravuse ja taju rajal
  • Tugevast ja elstsets materjalidest raamid ja klaasid
Tootekood: 50721-412-01 Kategooria: